Gizlilik Politikası

windowsrehberi.com yöneticileri olarak site misafirlerinin gizliliğine ve haklarına oldukça önem göstermekteyiz. İnternet sayfamız üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her kısımda, gizliliğinizi mümkün olan en üst seviyede tutmak için aşağıdaki örnekleri uyguluyoruz.

Yorum alanları
Bize ulaşın sayfası
Facebook hesabımız
Twitter sayfamız
Google Plus hesabımız

Yorum Kısmı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabilmeniz için ilk kısım olan Yorum alanında e-posta adreslerinizi kesinlikler üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Yorum kısmında istenilen e-posta adresi, yorum alanları dışında sizinle irtibat kurma amaçlıdır.

İletişim Sayfası
Bize ulaşın sayfası üzerinden site yöneticileri ve windows destek ekibimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle irtibat kurabilmeleri için kendi e-posta adresinizi girmenizi rica ediyoruz. Bu bilgiler aynı şekilde güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli olarak saklıyoruz.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Windowsrehberi üzerine kullanmış olduğumuz Facebook, Twitter, Google Plus gibi Sosyal Ağ sayfaları, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdendir.

Güncelleme: 11.04.2018
Windows Rehberi Yönetimi