Windows 10 Hatalarına Toplu Çözüm

Windows 10 Hataları ve Çözümü

Windows 10 sisteminde almış olduğunuz tüm hataları toplu bir şekilde çözebilirsiniz.

Günden güne popülerliği yükselen Windows 10 işletim sistemi her ne kadar başarılı görünmüş olsa da bir çok hata iletilerini de beraberinde getiriyor. Bunlardan bazıları ise; wifi bağlanma sorunu ve tarayıcı açmama problemidir. Aslında bu çıkan hatalar tamamen Windows kurulum esnasında yapmış olduğunu hatalardan kaynaklanmaktadır. Şimdi gelin Windows 10 hataları nasıl toplu bir şekilde çözebileceğimize göz atalım.

Windows 10 hatalarını düzeltme işlemini elle yapmak oldukça zaman alıcıdır. Bu işlemler için ücretsiz olarak geliştirilen FixWin programı yardımıyla sadece bir kaç dakikada tüm hata iletilerinden kurtulabilirsiniz. FixWin, bir çok hata iletilerini sorunsuzca çözebilmektedir. Hata iletilerinin bir kısmını aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Windows 10 Hata İletileri

Stop Code Hatası
DVD Oynatamama Hatası
Yazıcı Sorunu
Düşük Hafıza Sorunu
Dosyaların Yanlış Uygulamayı Açması
Microsoft Edge’in Favorileri Silmesi
Eskiye Göre Yavaş Açılma Sorunu
Bilgisayarın Sürekli Şifre İstemesi
Wifi Görmeme ve Bağlanamama Sorunu

FixWin indir

Yukarıda saymış olduklarım sadece bir kısmıdır. Kurulum gerektirmeden kullanabileceğiniz FixWin yazılımını Google arama motoru üzerinden arama yaparak kolayca indirebilirsiniz. Programın şuan için Türkçe dil desteği malesef bulunmamaktadır. Yazılımı çalıştırdıktan sonra “Fix” butonuna tıklayıp bir çok hata iletilerinin önüne geçebilirsiniz.

FixWin ile çözemediğiniz Windows 10 hatalarını konu altında yorum bırakarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir